Kawa i Lunch

Kompleksowa oferta wynajmu sal szkoleniowych nie może ograniczać się tylko do zapewnienia komfortowych i doskonale wyposażonych sal, ale co równie ważne powinna obejmować dobrze przygotowany catering.

Zależy nam na tym, aby zadbać o zadowolenie naszych klientów, dlatego szczególny nacisk kładziemy na to by nasza oferta cateringowa była urozmaicona, zawsze najwyższej jakości i przygotowywana zgodnie z Państwa oczekiwaniami i preferencjami żywieniowymi.

Nielimitowane przerwy kawowe serwowane są w przeszklonej oranżerii, gdzie pośród kwiatów uczestnicy mogą się zrelaksować i „naładować” baterie.

  • Rano, przed rozpoczęciem szkolenia serwujemy, wypiekane na miejscu francuskie croissanty z miodem, dżemami i serkiem waniliowym.
  • Na pierwszą  przerwę proponujemy opcję fit: warzywa i owoce oraz świeże pieczywo  podawane z wyborem past jajecznych i humusami.
  • Lunch, serwowany w przestronnej, pięknie urządzonej jadalni, w formie szwedzkiego bufetu (zupa, drugie danie, surówka / sałata lub warzywa na ciepło, a także nielimitowane napoje i woda)

sale-szkoleniowe-warszawa-lunch

 

sale-szkoleniowe-warszawa-lunch

Istnieje możliwość zamówienia posiłków wegańskich, wegetariańskich i bezglutenowych. Dopełnieniem smacznego obiadu jest wybór ciast  w oranżerii.

W sezonie wiosenno-letnim, przy sprzyjającej aurze lunch serwowany jest na tarasie i w ogrodzie.

Przez cały dzień do Państwa dyspozycji jest włoska kawa z ekspresów ciśnieniowych, wybór herbat (ok. 15 rodzajów), 100% soki pomarańczowe i woda z cytryną, to wszystko bez żadnych ograniczeń.

Nasza oferta cateringowa nie ogranicza się do zapewnienia uczestnikom urozmaiconych przerw kawowych i lunchy.

Jesteśmy gotowi zorganizować dla Państwa inne formy kulinarnych integracji jak śniadania, uroczyste kolacje, a także w sezonie wiosenno-letnim imprezy grillowe i garden party.

data publikacji:
autor: sale szkoleniowe
temat: Kawa i Lunch