Sala Coachingowa

#salacoachingowa

Sala Coachingowa to kameralna i ciepła sala szkoleniowa, idealna do rozmów 3-osobowych. Jest to jedyne pomieszczenie na tym piętrze przez co daje się odczuć odizolowanie od reszty budynku. Oferujemy wiele możliwość organizacji przestrzeni w salach szkoleniowych. Dowolność ustawienia stołów, krzeseł, krzeseł z tabletami, kanap oraz foteli przy tak ustawnych pomieszczeniach stanowi ogromny atut. Latem natomiast istnieje możliwość organizacji przestrzeni w ogrodzie z nastawieniem na kreatywne sesje. Zrealizujemy każdy Wasz pomysł. Zadbamy o komfortowe ustawienie sal i o prawidłowy przebieg szkolenia. Wszystko, aby odciążyć Was przy organizacji szkolenia, a trenera podczas prowadzenia warsztatu. “Sale szkoleniowe Warszawa” to przestrzeń dla biznesu w otoczeniu natury. Każda sala szkoleniowa charakteryzuje się odmiennym stylem i atmosferą. Dzięki czemu każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Charakterystyka sali szkoleniowej Coachingowej


Charakterystyka sali szkoleniowej Centrum Inspiracje:

  • lokalizacja na poddaszu
  • powierzchnia: 28 m²
  • polecana na spotkanie indywidualne
  • idealna sala szkoleniowa na coaching

sale szkoleniowe - sala coachingowa

Jakie cechy unikalne posiada ta sala konferencyjna Centrum Inspiracje:

  • drewniane wykończenia ścian oddają jej ciepły,  intymny charakter
  • kanapy stwarzają komfortowy i kameralny klimat do pracy
  • możliwość pracy na dwóch równoległych płaszczyznach (sala posiada przestronną wnękę)

sala coachingowa

Wyposażenie sali szkoleniowej


Standard wyposażenia w cenie wynajmu sali :

  • flipchart mobilny z tablicą magnetyczną i suchościeralną
  • kartki i markery

sala coachingowa

Jeśli sala szkoleniowa w Warszawie na coaching – to najlepszym wyborem jest Sala Coachingowa, bo to prawdopodobnie najlepsza sala konferencyjna w Warszawie na sesje coachingowe.

Sala Coachingowa – rezerwacja


Jeżeli posiadacie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania — tel. 512 899 433.

To co nas wyróżnia to duża elastyczność przy aranżacji wnętrz. 

Posiadamy 7  oryginalnych sal, dających wiele możliwości organizacyjnych. Przestronne sale mieszczą od 2 do 40 osób. Wszystkie posiadają duże przestronne okna, z widokiem na ogród, co doskonale doświetla pomieszczenia i daje duży komfort pracy zarówno uczestnikom, jak i trenerom. Należy wspomnieć, że tylko niektóre sale szkoleniowe w Warszawie mają dostęp do dziennego światła. Zależnie od potrzeby i charakteru szkolenia sale mogą być wyposażone w krzesła ze stołami lub same krzesła, fotele i kanapy. Elastyczne podejście do Naszych Klientów sprawia, że czują się oni u nas swobodnie i naturalnie. Nasza oferta to zupełnie nowy pomysł, który sprawia, że szkolenia nabierają zupełnie nowego wymiaru.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacją naszych sal na Google

data publikacji:
autor: Piotr Gujgo
temat: Sala Coachingowa