PRZERWA FIT -ZDROWO, SMACZNIE I KOLOROWO!
NASZA KAWIARNIA- ORANŻERIA ZAWSZE CZYNNA I OTWARTA DLA SPRAGNIONYCH KAWY, PRZEKĄSEK I WYPOCZYNKU

Kompleksowa oferta wynajmu sal szkoleniowych nie może ograniczać się tylko do zapewnienia komfortowych i doskonale wyposażonych sal, ale co równie ważne powinna obejmować dobrze przygotowany catering. Kawa i lunch to bez wątpienia istotny element każdego szkolenia. Zależy nam na tym, aby zadbać o zadowolenie naszych klientów, dlatego szczególny nacisk kładziemy na to, by nasza oferta cateringowa była urozmaicona, zawsze najwyższej jakości i przygotowywana zgodnie z Państwa oczekiwaniami i preferencjami żywieniowymi.

Kawa i lunch – nielimitowane

Nielimitowane przerwy kawowe serwowane są w przeszklonej oranżerii, gdzie pośród kwiatów uczestnicy mogą się zrelaksować i „naładować” baterie.

 

  • Rano, przed rozpoczęciem szkolenia serwujemy, wypiekane na miejscu francuskie croissanty z miodem, dżemami, serkiem naturalnym i owocami sezonowymi
  • Na pierwszą  przerwę proponujemy opcję fit: warzywa i owoce oraz świeże pieczywo  podawane z wyborem past jajecznych i hummusami.
  • Lunch, serwowany w przestronnej, pięknie urządzonej jadalni, w formie szwedzkiego bufetu (zupa, drugie danie, surówka / sałata lub warzywa na ciepło, a także nielimitowane lemoniady i woda)

W SEZONIE WIOSENNO-LETNIM LUNCH SERWUJEMY POD ZADASZENIEM, W OGRODZIE

Kawa i lunch dla każdego

Istnieje możliwość zamówienia posiłków wegańskich, wegetariańskich i bezglutenowych. Dopełnieniem smacznego obiadu jest wybór ciast  w oranżerii. W sezonie wiosenno-letnim, przy sprzyjającej aurze lunch serwowany jest na tarasie i w ogrodzie. Przez cały dzień do Państwa dyspozycji jest włoska kawa z ekspresów ciśnieniowych, wybór herbat (ok. 15 rodzajów), 100% soki pomarańczowe i woda z cytryną, to wszystko bez żadnych ograniczeń. Nasza oferta cateringowa nie ogranicza się do zapewnienia uczestnikom urozmaiconych przerw kawowych i lunchy.

Jesteśmy gotowi zorganizować dla Państwa inne formy kulinarnych integracji jak śniadania, uroczyste kolacje, a także w sezonie wiosenno-letnim imprezy grillowe i garden party.


Oferujemy wiele możliwość organizacji przestrzeni w salach szkoleniowych. Dowolność ustawienia stołów, krzeseł, krzeseł z tabletami, kanap oraz foteli przy tak ustawnych pomieszczeniach stanowi ogromny atut. Latem natomiast istnieje możliwość organizacji przestrzeni w ogrodzie z nastawieniem na kreatywne sesje. Zrealizujemy każdy Wasz pomysł. Zadbamy o komfortowe ustawienie sal i o prawidłowy przebieg szkolenia. Wszystko, aby odciążyć Was przy organizacji szkolenia, a trenera podczas prowadzenia warsztatu.

„Sale szkoleniowe Warszawa” to przestrzeń dla biznesu w otoczeniu natury. Każda sala szkoleniowa charakteryzuje się odmiennym stylem i atmosferą. Dzięki czemu każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.