Centrum Inspiracje, ul. Kremowa 7, 02-969 Warszawa

Mapa dojazdu:

 

Dogodny dojazd:

Centrum Inspiracje mieści się w Wilanowie. W połowie drogi pomiędzy Pałacem w Wilanowie, a Konstancinem-Jeziorna. Ośrodek ulokowany jest na prestiżowym, willowym osiedlu – Powsin, przy ul. Kremowej 7.

Wskazówki dojazdu:

Samochodem

  • ze Śródmieścia: Wisłostradą w kierunku Wilanowa i Konstancina Jeziornej, cały czas prosto ulicami Powsińską, Przyczółkową i Łukasza Drewny.  Na skrzyżowaniu ulic Łukasza Drewny i Przekornej (na światłach) skręcamy w lewo, następnie w pierwszą ulicę  w lewo – Kremową.
  • z Mokotowa: cały czas prosto Al. Wilanowską do skrzyżowania z ulicą Przyczółkową, gdzie skręcamy w prawo. Dalej ulicą Przyczółkową i Łukasza Drewny prosto, aż do skrzyżowania z ulicą Przekorną, gdzie na światłach skręcamy w lewo. Następnie w pierwszą ulicę w lewo – Kremową.

Autobusem

Bezpośredni dojazd środkami komunikacji miejskiej:

  •  z Centrum: autobus 519 (kierunek Powsin-Park Kultury) przystanek na żądanie Przekorna
  •  od Metro Wilanowska: autobus 139, 724 z przystanku Metro Wilanowska do przystanku Przekorna (na żądanie)

Parking

Na terenie centrum znajduje się 15 miejsc parkingowych, wokół obiektu na osiedlowych ulicach można zaparkować kolejne 10 samochodów. Pozostałe auta mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu koło pobliskiego kościoła (ok. 150 m) lub hipermarketu Biedronka (ok. 300 m).

 

 

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

Sale szkoleniowe Warszawa


Odpowiedni klimat do prowadzenia rozmów to połowa sukcesu w biznesie, ale gdzie taki klimat znaleźć? Odpowiedź brzmi: sale szkoleniowe w Centrum Inspiracje. Są to sale szkoleniowe dostosowane do Waszych potrzeb i wymagań. Jeżeli szukacie sali w Warszawie, w miejscu innym niż wszystkie – to trafiliście pod właściwy adres! Centrum Inspiracje „sale szkoleniowe warszawa” to siedem kameralnych sal szkoleniowych. Każda z nich ma inne możliwości organizacyjne i aranżacyjne. To Wy i Wasza firma decydujecie, jak ma wyglądać sala.