Sale szkoleniowe Warszawa


Odpowiedni klimat do prowadzenia rozmów to połowa sukcesu w biznesie, ale gdzie taki klimat znaleźć? Odpowiedź brzmi: sale szkoleniowe w Centrum Inspiracje. Są to sale szkoleniowe dostosowane do Waszych potrzeb i wymagań. Jeżeli szukacie sali w Warszawie, w miejscu innym niż wszystkie – to trafiliście pod właściwy adres! Centrum Inspiracje „sale szkoleniowe warszawa” to siedem kameralnych sal szkoleniowych. Każda z nich ma inne możliwości organizacyjne i aranżacyjne. To Wy i Wasza firma decydujecie, jak ma wyglądać sala.

Dostępne sale szkoleniowe Warszawa:


Oferujemy wiele możliwość organizacji przestrzeni w salach szkoleniowych. Dowolność ustawienia stołów, krzeseł, krzeseł z tabletami, kanap oraz foteli przy tak ustawnych pomieszczeniach stanowi ogromny atut. Latem natomiast istnieje możliwość organizacji przestrzeni w ogrodzie z nastawieniem na kreatywne sesje. Zrealizujemy każdy Wasz pomysł. Zadbamy o komfortowe ustawienie sal i o prawidłowy przebieg szkolenia. Wszystko, aby odciążyć Was przy organizacji szkolenia, a trenera podczas prowadzenia warsztatu.

„Sale szkoleniowe Warszawa” to przestrzeń dla biznesu w otoczeniu natury. Każda sala szkoleniowa charakteryzuje się odmiennym stylem i atmosferą. Dzięki czemu każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Sale szkoleniowe Warszawa CI


 • Niepowtarzalna atmosfera
 • Ciche i spokojne miejsce na szkolenia z dala od zgiełku miasta.
 • Ciekawa lokalizacja za miastem, a zarazem dobry dojazd. Tylko 25 min od centrum Warszawy.
 • Miejsce dla firm nastawionych na osiąganie najlepszych efektów szkoleniowych.
 • Ciepłe, jasne i przestronne wnętrza sal ze światłem dziennym oraz z widokiem na ogród.
 • Oryginalną aranżację sal.  Ustawienie kanap i foteli zapewni wygodę nawet podczas wielogodzinnych szkoleń.
 • Możliwość organizacji warsztatów.
 • Istnieje możliwość wynajęcia ośrodka na wyłączność.
 • Piękny ogród, w którym można odpocząć.
 • Przerwy na kawę z rogalikami i przekąskami typu fit.
 • Lekkie, ale sycące potrawy polecane na lunch, który finiszuje domowe ciasto.
 • Bezpłatny parking.
 • Indywidualne podejście do klientów.
 • Otwartość na realizację każdego projektu i dbałość o szczegóły.
 • Zawsze pomocną i profesjonalną obsługę.

Wynajem sal szkoleniowych w Centrum Inspiracje to korzyści zarówno dla trenerów, jak i uczestników. Bliskość natury i profesjonalnie przygotowane sale gwarantują uczestnikom spotkań swobodę i komfort. Wszystko to jest niezbędne do prowadzenia udanych szkoleń czy rozmów biznesowych.

Jeżeli posiadacie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania — tel. 512 899 433.

Nasze sale szkoleniowe Warszawa


Sale szkoleniowe, które znajdą Państwo w naszym ośrodku, idealnie nadają się do organizacji różnych wydarzeń. Profesjonalny personel gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Wszystko to jest dostępne zaledwie 20 minut od centrum miasta.

Ośrodek nadaje się do organizacji wielu imprez.

 • Imprezy firmowe
 • Integracyjne
 • Różnego rodzaju imprezy
 • Garden party
 • Grillowanie w ogrodzie

oraz okolicznościowe imprezy rodzinne typu:

 • Komunie
 • Chrzciny
 • Obiady weselne

To co nas wyróżnia to duża elastyczność przy aranżacji wnętrz. 

Posiadamy 6  oryginalnych sal, dających wiele możliwości organizacyjnych. Przestronne sale mieszczą od 2 do 40 osób. Wszystkie posiadają duże przestronne okna, z widokiem na ogród, co doskonale doświetla pomieszczenia i daje duży komfort pracy zarówno uczestnikom, jak i trenerom. Należy wspomnieć, że tylko niektóre sale szkoleniowe w Warszawie mają dostęp do dziennego światła. Zależnie od potrzeby i charakteru szkolenia sale mogą być wyposażone w krzesła ze stołami lub same krzesła, fotele ze stolikami. Elastyczne podejście do Naszych Klientów sprawia, że czują się oni u nas swobodnie i naturalnie. Nasza oferta to zupełnie nowy pomysł, który sprawia, że szkolenia nabierają zupełnie nowego wymiaru.

Sale szkoleniowe — Ogrodowa

Najpopularniejsza z sal szkoleniowych w naszym ośrodku. Przestrzeń dla nawet 40 osób. Przestronna o ciepłej i stonowanej kolorystyce. Jasna – posiada wielkie drzwi balkonowe z widokiem na ogród. Wiosną i latem drzwi balkonowe można swobodnie otworzyć, łącząc przestrzeń sali z przestrzenią ogrodu i wykorzystać do prowadzenia ćwiczeń w grupach na świeżym powietrzu. Komfortowy dostęp do serwisu kawowego znajdującego się obok sali w oranżerii, zapewniającej zieleń przez cały rok, a latem po otwarciu drzwi balkonowych staje się otwartym tarasem.

Sale szkoleniowe — Ceglana

Sala ta dostosowana jest do szkoleń w grupach do 18 osób. Pomieszczenie jest jasne z dużym balkonowym oknem, z którego można podziwiać ogród. Podłoga w sali wyłożona jest wykładziną, która dla wielu trenerów jest niezbędna do prowadzenia komfortowych szkoleń. W sali dostępne są również materace, dzięki którym można przeprowadzić szkolenia z medytacji. W pobliżu dostępne są jeszcze dwie mniejsze sale, które  przydają się podczas rozmów indywidualnych.

Sale szkoleniowe — Skandynawska

35 m2 umożliwiających przeprowadzenie rozmów w grupie 15-osobowej. Jasna sala z dużym oknem z widokiem na ogród tworzy przytulny domowy charakter. Innowacyjne ustawienie z wykorzystaniem wygodnych foteli ze stolikami idealnie nadaje się do przeprowadzania rozmów w małych grupach. Wyjątkowe warunki do szkoleń rozwojowych – jej ogromny potencjał szkoleniowy docenili trenerzy – w sali odbyło się kilkadziesiąt edycji kursów na coacha i trenera.

Sale szkoleniowe — Metro

Sala zlokalizowana jest na pierwszym piętrze o powierzchni 22m² . Doskonale nadaje się do spotkań w gronie do dziesięciu osób. Posiada ciepłą kolorystykę oraz jest bardzo jasna gdyż posiada dwa okna.

Sale szkoleniowe — City

22m² przestrzeni idealnie nadającej się do spotkań w gronie od sześciu do dziesięciu osób. W pobliżu znajdują się Sala Metro oraz większa Ceglana wykorzystywane podczas Assessment Center.

CI — Sale szkoleniowe Warszawa


Jeżeli poszukujecie Państwo sali szkoleniowych w Warszawie, to nasz ośrodek jest idealny dla Państwa Każda sala posiada niezbędny sprzęt do prowadzenia szkoleń i konferencji. Naszą przewagą nad innymi jest bliskość natury. Piękny ogród, cisza i spokój nieosiągalne w centrum Warszawy. W Centrum Szkoleniowym znajduje się idealnie przystosowane miejsca na warsztaty w grupach. Największa sala ma powierzchnię 40m². Daje to możliwości zorganizować spotkanie dla 40 osób.

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – 512 899 433 

Jak wybrać sale szkoleniową?


Obecnie sale szkoleniowe stanowią duży rynek, dzięki czemu każdy zainteresowany atrakcyjnym miejscem ma w czym wybierać. Tak duża ilość obiektów szkoleniowych często utrudnia podjęcie właściwej decyzji przy ich wyborze. A jak wiadomo wybór odpowiedniego miejsca na szkolenie stanowi o połowie sukcesu przeprowadzonego szkolenia lub spotkania.

Przy wyborze lokalizacji obiektu szkoleniowego należy przede wszystkim zwrócić uwagę na:

 • odległość  od centrum miasta
 • możliwość dojazdu i dostępność środków komunikacji publicznej
 • łatwość zlokalizowania obiektu przez uczestników szkolenia może być sporym atutem
 • często prawdziwym wyznacznikiem przy wyborze sal szkoleniowych jest aspekt  czy są one  odseparowane od miejskiego zgiełku, jakim jest Warszawa
 • usytuowanie sal konferencyjnych w otoczeniu przyrody może sprzyjać w osiąganiu lepszych rezultatów szkolenia.