Centrum Inspiracje – to nie tylko komfortowe i profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe, ale przede wszystkim inspirujące miejsce do rozwoju

Naszym głównym celem było stworzenie w Warszawie sali szkoleniowej i przestrzeni, która idealnie nadawałaby się do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. W 2008 roku znaleźliśmy takie miejsce, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Wspólnie ze specjalistami w zakresie szkoleń przygotowaliśmy kompleksowo wyposażoną przestrzeń zapewniającą najlepszy komfort pracy i nauki w miłej atmosferze.

 

O Salach szkoleniowych w Centrum Inspiracje

Teraz możemy z dumą powiedzieć, że nasz pomysł okazał się w stu procentach trafiony. Najlepszym świadectwem są nasi zadowoleni klienci, których pozytywne opinie są dla nas bezcenne.

Znajdujemy się w Wilanowie, dokładnie na osiedlu Powsin i przy ulicy Kremowej, około 15 kilometrów od centrum Warszawy. Nasze sale czekają na Państwa w uroczej willi położonej w malowniczej okolicy. Spokój i cisza sprzyjają tutaj twórczej i efektywnej pracy.

Jesteśmy skupieni głównie na wynajmie sal szkoleniowych w Warszawie i kompleksowej obsłudze spotkań firmowych. Nasz doświadczony zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji – zapewni pełne wsparcie w organizacji całego przedsięwzięcia, pomoże w dopasowaniu właściwej sali i zaplecza.

Naszą domeną jest kompetentna obsługa i indywidualne podejście do każdego z naszych klientów. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań by spełnić Państwa wymagania, nawet te najbardziej nietypowe. Zapraszamy serdecznie do naszego Centrum Inspiracje!

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy byli zadowoleni ze szkoleń organizowanych w Centrum Inspiracje.

 

O salach szkoleniowych w niepowtarzalnym klimacie!


Do tej pory Powsin kojarzył się przede wszystkim z Parkiem Kultury w Powsinie. Czas to zmienić! Centrum INSPIRACJE to szkolenia w niepowtarzalnym klimacie.

Co kryje się pod nazwą Centrum INSPIRACJE?

Naszym celem było stworzenie oryginalnej i inspirującej przestrzeni dla firm. Pragniemy zaproponować sale szkoleniowe w Warszawie w wyjątkowym klimacie, odróżniające się od szablonowych, bezosobowych sal w hotelach. Zapewniamy przyjazną i domową atmosferę, z dala od zgiełku miasta. Mieścimy się w malowniczej willi w Powsinie, otoczonej ogrodem z oczkiem wodnym i wodospadem.

Centrum INSPIRACJE stworzyli w 2008r. specjaliści z zakresu szkoleń, doskonale znający potrzeby prowadzących, jak i uczestników. Atmosfera ciszy i spokoju tworzy tu odpowiedni klimat, zarówno dla profesjonalnych biznesowych spotkań, jak również szkoleń rozwijających umiejętności personalne.

To, co oferujemy naszym Klientom to przede wszystkim profesjonalnie przygotowane sale szkoleniowe z dala od zgiełku miasta. Nie trzeba wyjeżdżać na Mazury, aby zorganizować szkolenie w niesamowitej atmosferze, jaką stwarza nasz piękny ogród widoczny z okien sali szkoleniowych. Wiosną i latem może on stanowić doskonałe tło dla szkoleń w plenerze, jak i alternatywę na spotkanie integracyjne po szkoleniu. Zaledwie 25 min od centrum Warszawy uczestnicy oraz trenerzy mogą spędzić dzień w wyjątkowym klimacie, gdzie spotkają się z indywidualnym podejściem do każdego gościa.

Centrum INSPIRACJE to doskonałe miejsce na imprezę firmową, integracyjną, różnego rodzaju eventy, garden party, grillowanie w ogrodzie oraz okolicznościowe imprezy rodzinne typu: komunie, chrzciny i obiady weselne.

Naszą ofertę wyróżniają nasze możliwości aranżacyjne poszczególnych sal.

Posiadamy 6  oryginalnych sal, dających wiele możliwości organizacyjnych. Przestronne sale mieszczą od 2 do 40 osób. Wszystkie posiadają duże przestronne okna, z widokiem na ogród, co doskonale doświetla pomieszczenia i daje duży komfort pracy zarówno uczestnikom, jak i trenerom. Należy wspomnieć, że tylko niektóre sale szkoleniowe w Warszawie mają dostęp do dziennego światła. Zależnie od potrzeby i charakteru szkolenia sale mogą być wyposażone w krzesła ze stołami lub same krzesła, fotele i kanapy. Elastyczne podejście do Naszych Klientów sprawia, że czują się oni u nas swobodnie i naturalnie. Nasza oferta to zupełnie nowy koncept, który sprawia, że szkolenia nabierają zupełnie nowego wymiaru.