sale-szkoleniowe-warszawa-przerwa -kawowa-fit

Przerwa kawowa FIT

Fit, czyli aktywnie i zdrowo, tak chcemy żyć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych klientów, którzy są bardzo świadomi i zdeterminowani w osiąganiu założonych celów, stworzyliśmy przerwę fit. Jest to rodzaj przerwy kawowej, z tą różnicą, iż do kawy nie proponujemy ciasta czy ciasteczek, a zdrowe produkty.Życie w ciągłym pędzie utrudnia utrzymanie zbilansowanej diety, a przecież to jest tak bardzo ważne dla zachowania pięknej i szczupłej sylwetki. Coraz częściej, jednak myślimy o tym, co jeść, aby dłużej zachować dobrą kondycję, zdrowie i samopoczucie. W ostatnich latach trendy żywieniowe Polaków zmieniły się diametralnie, rzadziej sięgamy po niezdrowe i kaloryczne przekąski na rzecz wszystkiego, co kryje się pod tajemniczą nazwą fit.

Przerwa kawowa fit w Centrum Inspiracje, podobnie jak pozostałe przerwy kawowe serwowana jest  wśród roślin w słonecznej oranżerii, około godziny 10:30. Proponujemy Wam wybór warzyw sezonowych podawanych w formie drobnej przekąski, do tego pasty oraz hummusy i świeże, chrupiące pieczywo oraz tosty, które przygotowujecie sami.

Zdrowej przekąski w prawidłowo ułożonej diecie nie może być bez obecności owoców. Z tego powodu, to właśnie sezonowe owoce są drugim podstawowym składnikiem przerwy kawowej fit.

Zapraszamy Was do spróbowania i skorzystania z naszej propozycji, nawet jeśli na co dzień nie jesteście fit.

Udostępnij: