Przerwa kawowa FIT

Przerwa kawowa fit, czyli świadomy wybór

Fit, czyli aktywnie i zdrowo, tak chcemy żyć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych klientów, którzy są bardzo świadomi i zdeterminowani w osiąganiu założonych celów, została stworzona przerwa kawowa fit. Jest to jedna z serwowanych w Centrum Inspiracje przerw kawowych. Z tą różnicą, iż do kawy nie proponujemy ciasta czy ciasteczek, a zdrowe produkty.

Życie w ciągłym pędzie utrudnia utrzymanie zbilansowanej diety, a przecież to jest tak bardzo ważne dla zachowania pięknej i szczupłej sylwetki. Coraz częściej, jednak myślimy o tym, co jeść, aby dłużej zachować dobrą kondycję, zdrowie i samopoczucie. W ostatnich latach trendy żywieniowe Polaków zmieniły się diametralnie. Rzadziej sięgamy po niezdrowe i kaloryczne przekąski na rzecz wszystkiego, co kryje się pod tajemniczą nazwą fit.

Propozycja Fit w Centrum Inspiracje

Przerwa kawowa fit w Centrum Inspiracje, podobnie jak pozostałe przerwy kawowe serwowana jest  wśród roślin w słonecznej oranżerii. Około godziny 10:30 proponujemy Wam wybór warzyw sezonowych podawanych w formie drobnej przekąski, do tego pasty jajeczne oraz hummusy i pyszne, chrupiące pieczywo. Zdrowa przekąska w prawidłowo ułożonej diecie bez obecności owoców, nie byłaby kompletna. Z tego powodu drugim podstawowym składnikiem proponowanej przez nas przekąski fit są świeże, sezonowe owoce, które są uzupełniane do końca dnia szkoleniowego.

Zapraszamy Was do spróbowania i skorzystania z naszej propozycji, nawet jeśli na co dzień nie jesteście fit.

Rate this post
Share: