Sale Szkoleniowe Warszawa

Centrum konferencyjne w Wilanowie Inspiracja, która daje impuls do działania

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w ogrodzie pośród drzew stoi niewiele różniący się od sąsiednich dom. Przestronny, z wyjątkową atmosferą. Co rano od progu wita gości zapach  ciepłych, wypiekanych na miejscu rogalików. W oranżerii czeka świeżo parzona kawa, a w ogrodzie leżaki i odgłosy wolno płynącej kaskady w wodnym oczku. Takie jest Centrum Inspiracje – gościnne, otwarte na ludzi i ich potrzeby. Dające poczucie komfortu i dyskrecji, ale nie osamotnienia. To centrum konferencyjne z duszą, to wyjątkowe sale szkoleniowe w Warszawie, w których nawet najmniejszy szczegół może być bodźcem do kreatywnego myślenia i działania.

Centrum Inspiracje to centrum konferencyjne dające możliwość zorganizowania warsztatów na łonie natury, poza miastem, w sielankowej scenerii, ale dość blisko centrum Warszawy. Usytuowane jest na willowym osiedlu Powsin w prestiżowej dzielnicy Wilanów, około 25 minut jazdy samochodem ze Śródmieścia. Jeśli chcielibyście odetchnąć od miasta, a nie macie czasu na dalekie wypady poza stolicę, Centrum Inspiracje w Wilanowie będzie doskonałym wyborem.

 

Kameralne centrum konferencyjne z aranżacją dopasowaną do potrzeb klienta


Centrum konferencyjne składa się z 7 zlokalizowanych na trzech kondygnacjach sal, różniących się między sobą wielkością, stylem i wystrojem oraz możliwościami aranżacyjnymi. Takie sale konferencyjne w Warszawie to rzadkość.  Trenerom zapewnia to wiele możliwości zorganizowania ich pracy. Niektóre warsztaty wymagają azylu, wtedy doskonałym wyborem będzie sala Kanapowa na parterze czy Coachingowa na poddaszu. Inne przeciwnie – wymagają ogromnej przestrzeni i dodatkowych atrakcji. Wówczas ideałem będzie największa z sal – Ogrodowa z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród. Na Assessment lub Development Center z kolei wynajmowane są na ogół 3 sale konferencyjne na pierwszym piętrze: Ceglana, Metro i City. Pozwala to firmie zająć całą kondygnację i swobodnie przeprowadzić działania.

Ideą, jaka przyświecała pomysłodawcom i założycielom obiektu było, aby centrum szkoleniowe inspirowało ludzi z różnych gałęzi biznesu oraz ze środowisk prywatnych do twórczego myślenia i działania. Czynnikiem napędowym miało być miejsce wykreowane tak, aby poruszyć każdą „szarą komórkę”, stąd zamysł, aby każda sala konferencyjna była inna. Do dyspozycji gości oddane są 3 pobudzające kreatywność sale. Zabieg ten osiągnięto,  używając energetyzujących barw oraz ciekawych dodatków, jak ściana z cegły, kolorowe fotele czy ciekawa tapeta. Pozostałe sale konferencyjne prezentują styl bardziej surowy i  stonowany, bliższy naturze. Zastosowano tu dużo bieli, szarości, drewna i zieleni. Praca w takich warunkach daje nie tylko efekty czy satysfakcję, ale i relaks i odprężenie.

 

Elastyczne podejście do klienta


W Centrum Inspiracje nie ma sztywnych ram aranżacyjnych. Kadra stara się zawsze wsłuchać w potrzeby klientów. To gość decyduje, czy w danej sali chce fotele, kanapy, czy krzesła ze stołami, ustawienie teatralne czy w podkowę. To trener wybiera podłogę miękką bądź twardą. Podejście osób zarządzających obiektem jest bardzo elastyczne, a goście są traktowani z wyjątkową troską. Dobrze się tu czują biznesmeni, firmy, jak i osoby prywatne.

 

Bogata oferta cateringowa drugim filarem Centrum Inspiracje


Nieodzownym uzupełnieniem każdego warsztatu jest catering. Nawet w najlepszej atmosferze bez dobrego jedzenia warsztaty mogą zakończyć się fiaskiem. Centrum Inspiracje tak ułożyło i wzbogaciło całodzienne menu, aby uczestnicy nigdy nie byli głodni czy spragnieni. Przez cały czas szkolenia w oranżerii goście mogą coś „na szybko” przekąsić.  Rano na dobry start centrum konferencyjne podaje wraz z wyborem dżemów wypiekane na miejscu  croissanty . Później serwowana jest przerwa fit –świeże warzywa z dipami i hummusem oraz chrupiącym pieczywem. Ważnym dodatkiem są owoce, które towarzyszą uczestnikom do końca dnia. W południe w przestronnej jadalni, a w lecie w ogrodzie, podawany jest dwudaniowy obiad, na życzenie dostępny również w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej. Obiad wieńczy wybór domowych ciast serwowanych w oranżerii. Oferta cateringowa na tle innych sal konferencyjnych w Warszawie jest w Centrum Inspiracje jest na tyle bogata, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Bonusy na zakończenie lub rozpoczęcie szkolenia


Udane i konstruktywne szkolenie lub spotkanie biznesowe warto zwieńczyć kolacją dla kontrahentów czy imprezą integracyjną dla pracowników. W sezonie letnim alternatywą dla obszernej jadalni, która zajmuje całe piętro, bądź słonecznej oranżerii, jest duży, bujnie kwitnący ogród z oczkiem wodnym. Sprawdza się on znakomicie podczas różnego rodzaju eventów, które pracownicy Centrum Inspiracje zorganizują z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Ponadto w Centrum Inspiracje wprowadzono szalenie nowatorską formę integracji przed szkoleniem, jaką jest  „Śniadanie na trawie”. Jest to dodatkowa atrakcja i nagroda dla uczestników szkolenia, której nie ma i nie oferuje żadna inna sala konferencyjna w Warszawie.

Potwierdzeniem jest artykuł o naszym centrum konferencyjnym w największym polskim portalu konferencyjnym konferencje.pl.

http://www.konferencje.pl/o-art/centrum-inspiracje,495,2,inspiracja-ktora-daje-impuls-do-dzialania-konferencje-w-wilanowie.html

Rate this post
Share:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.