Lunch na szkoleniu. Dobry i zdrowy lunch to połowa sukcesu !

Lunch to istotny element każdego szkolenia, zwłaszcza całodniowego, z tego powodu dokładamy wszelkich starań przy jego komponowaniu. Staramy się, aby menu pasowało do pory roku, pogody oraz do indywidualnych preferencji uczestników naszych szkoleń.

Jedzenie może być inspirujące! Dobrze przemyślane menu to smaczne i stymulujące posiłki, które dostarczają energii do działania i kreatywnego myślenia. Sezonowe, świeże i dobrze skomponowane produkty dają efekt sytości i zadowolenia, a nie ciężkości czy uśpienia. Plotka niesie, że posiłki serwowane w Centrum Inspiracje są jednymi z lepszych na rynku szkoleniowym.

Podawany w formie bufetu lunch to dwudaniowy posiłek, który rozpoczyna zupa. Dla każdego z uczestników przygotowany jest posiłek mięsny, bądź zależnie od preferencji posiłek wegetariański czy wegański. Obowiązkowym uzupełnieniem posiłku jest dodatek skrobiowy w postaci przyrządzonych na różne sposoby ziemniaków, makaronów, ryżu i kasz. Poza tym serwowane są warzywa na ciepło lub surówka czy sałata oraz domowa lemoniada.

Nasze dania, dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu składników pozwalają  utrzymać zadowolenie uczestników i zapewnić komfort pracy trenerów.

W Centrum Inspiracje otrzymujesz, co chcesz i kiedy chcesz. Możesz skorzystać z naszej gotowej oferty lub poprosić o stworzenie nowej, tylko specjalnie dla Ciebie.

Rate this post
Share:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.