Kawa na DZIEŃ DOBRY… w oranżerii

Kawa, jako najpopularniejszy napój świata

Kawa na dzień dobry to stały i nieodzowny element każdego szkolenia, a słynne coffee break już chyba na dobre zagościło w naszych słownikach. Kawa to jeden z najbardziej popularnych napojów, po który zarówno rano, jak i przez cały dzień sięgają miliony zwolenników tego „czarnego trunku”. Dziś po tylu wiekach swej ewolucji, kawa jest podawana na różne sposoby, w wielu odsłonach i z bogatym wyborem dodatków.

Kawa na Dzień Dobry w Centrum Inspiracje

Dobra kawa na rozpoczęcie szkolenia w Centrum Inspiracje to stały punkt programu, co więcej kawa w naszym obiekcie jest dostępna przez cały dzień szkoleniowy, a nie tylko w przerwach.

Zależnie od pory dnia serwowana jest z innymi dodatkami. Na początek są to świeżo wypiekane na miejscu croissanty podawane z serkiem waniliowym, wyborem dżemów i miodem. Wszechobecny zapach porannej kawy i pysznych croissantów wprowadza w dobry nastrój. Dodaje energii i pobudza do działania u progu nowego dnia pełnego wyzwań, jakim jest szkolenie. Przed południem do kawy proponujemy sezonowe owoce oraz przekąski fit. Są to warzywa z różnego rodzaju pastami jajecznymi i hummusem serwowanym z chrupiącym pieczywem .

Kawa po południu

W Centrum Inspiracje dobra kawa dopełniająca smaczny lunch jest równie ważna, co kawa „na Dzień Dobry”. Po serwowanym w przestronnej jadalni, a latem w ogrodzie obiedzie, kawa swym aromatem ponownie zaprasza wszystkich uczestników szkoleń do oranżerii. Tu, jako uzupełnienie sytego, zarówno dla ciała, jak i umysłu lunchu, podawane jest domowe ciasto. Nic nie smakuje tak dobrze, jak kawa z sernikiem, szarlotkom czy pysznym ciastem biszkoptowym z kremem.

Wszystkie przerwy kawowe serwowane są w słonecznej oranżerii. Tu uczestnicy szkoleń odnajdą spokój, wyciszenie i relaks między kolejnymi etapami warsztatów. Miejsce to może być idealną propozycją na nawiązywanie nieformalnych kontaktów biznesowych, czyli networkingu.

Kawa serwowana w Centrum Inspiracje ma wyjątkowy smak i aromat, dlatego zapraszamy na kawę do nas…

Rate this post
Share: