Rogalik wyznacznikiem sprzedaży

Przeglądając strony internetowe, zauważyliśmy z całym zespołem Centrum Inspiracje, iż w ostatnim czasie narodziła się nowa tendencja. Mianowicie udostępnianie dla ogółu  wszelkich statystyk dotyczących danej firmy czy osoby. Zabieg ten stosują, zarówno firmy, jak i obiekty szkoleniowe oraz sami trenerzy. Podawane są przeróżne dane i liczby, np.:

  • Ilość gości, która odwiedziła sale szkoleniowe przez ostatni rok
  • Liczba przeprowadzonych szkoleń
  • Liczba trenerów
  • Ilość wypitych kaw
  • Ilość wydanych obiadów itd.

Można by tak wymieniać bez końca, ale nasz wniosek jest taki, iż najwidoczniej chcecie znać takie dane, więc poniżej Wam  je udostępniamy.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, pójdziemy o krok dalej i nie będziemy podawać „suchych” faktów i liczb, a potraktujemy zagadnienie kompleksowo.

Centrum Inspiracje Sale Szkoleniowe to obiekt o wyjątkowym charakterze, wykreowany od początku z myślą o ludziach, jako o grupie, jak i o każdym indywidualnym uczestniku. Nasza unikatowość to przede wszystkim miejsce i na tym bazujemy. Z dala od miejskiego zgiełku, w bezpośrednim sąsiedztwie z naturą, ale wciąż niedaleko od Centrum Warszawy. Z tego, to właśnie powodu tak bardzo nas lubią i cenią uczestnicy szkoleń, jak i sami trenerzy. W tym roku do końca września odwiedziło nasze centrum szkoleniowe już 4181 osób, jesteśmy zaszczyceni zaufaniem, którym nas obdarzyliście.

Możemy się poszczycić sympatią wielu trenerów, którzy bardzo sobie cenią współpracę z nami i z tego powodu bardzo lubią na Kremową 7 wracać. Na liście najczęściej powracających przewija się około 20 nazwisk, a wśród nich Justyna Dworczyk, Maciej Bennewicz,  Joanna Chmura czy Adam Dębowski. Skoro mowa o trenerach, to warto poruszyć kwestię samych szkoleń. Centrum Inspiracje na rynku szkoleniowym jest od 2008 roku, więc jego historia jest, jak się pewnie domyślacie dość obszerna. Przez ten czas odbyło się mnóstwo szkoleń firmowych, w tym również wielkich korporacji, na ogół jedno- lub dwudniowych, ale były też bardzo duże projekty, prowadzone przez cały rok, np.: dla firmy Metlife czy Peugeot i Citroen.

Sale szkoleniowe w Wilanowie to idealne miejsce na najrozmaitszego rodzaju warsztaty rozwojowe, takie jak np.: coach i mentor, które są kursami długofalowymi, bo podzielone na cztery zjazdy po 4 lub 6 dni. Obecnie odbywa się już trzecia edycja kursu Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy prowadzony przez Instytut Kognitywistyki  Macieja Bennewicza. Innym przykładem są warsztaty z elementami jogi, tańca lub inną formą ruchu, a alternatywą dla organizowania takich zajęć w zamkniętych salach jest ich przeprowadzenie w naszym pięknym ogrodzie. Ponadto odbywają się, często cyklicznie warsztaty i spotkania otwarte w szerszym gronie.

Mówiąc o szkoleniach warto wspomnieć o firmach, które je u nas przeprowadzają, a jest ich wiele. Nie sposób teraz wymienić wszystkie, bo było ich około 80 tylko w tym roku. Najwięcej z branży ubezpieczeniowej, spożywczej i finansowej.

Przy tej okazji warto, jednak nadmienić, iż naszym topowym klientem w tym roku były firmy Nestle, Metlife, Nutricia Polska oraz Coty Polska,  które zorganizowały największą liczbę szkoleń. Jesteśmy dumni z powierzonego nam zaufania.

Dopełnieniem powyższych informacji będzie jeszcze wiedza o tym, kto takie szkolenia organizuje i rezerwuje sale. Mogą to być pracownicy Human Resources i to oni stanowią największy procent, kolejna grupa to pracownicy sekretariatów i recepcji, czasem Marketingu. Często sale rezerwują sami trenerzy lub polecają obiekt szkoleniowy osobom za rezerwacje odpowiedzialnym. Coraz częstszą praktyką jest powierzenie całego procesu organizacyjnego firmom turystyczno-eventowym, z którymi w ostatnim czasie współpraca stała się normom.

Nie chcąc zostawiać Was tak całkowicie bez danych statystycznych na zakończenie przygotowaliśmy kilka liczb. Zaczynamy! W 2017 roku wydaliśmy rano 4200 świeżo upieczonych rogalików, wypito 15 kg kawy i zjedzono około 50 kg marchewki, którą podajemy na przerwie fit.

Odwiedziło nas około 80 firm, 4181 osoby i tyle wydaliśmy obiadów. Waszą ulubioną salą zdecydowanie jest sala Ceglana, gdzie najczęściej były organizowane szkolenia. Podaliśmy 63 razy obiad w ogrodzie, z czego zawsze byliście bardzo zadowoleni; a 14 szkoleń letnią porą przeniosło się w ogóle z sal do ogrodu.

Podsumowując pragniemy Wam oznajmić, iż wciąż się dla Was i Waszych potrzeb szkoleniowych rozwijamy, zmieniamy i ulepszamy. Niektóre pomieszczenia Centrum Inspiracje przeszły większe lub mniejsze metamorfozy, a kolejne mamy już w planach. Stale staramy się, aby całodzienne menu było coraz bardziej urozmaicone i smaczniejsze. Naszym głównym założeniem jest, aby każdy klient Centrum Inspiracje w trakcie całego szkolenia czuł się zrelaksowany, ale skoncentrowany na swoich celach rozwojowych, a przede wszystkim aby wyszedł zainspirowany do dalszych działań. W tym celu z największą starannością i ogromnym zaangażowaniem komponujemy naszą ofertę.

Rate this post
Share:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.