sale-szkoleniowe-warszawa-city-1

Sala do wynajęcia Warszawa. Kolory sal szkoleniowych są nośnikiem informacji i mają znaczenie przy ich wyborze.

Sala do wynajęcia Warszawa

Pasja, kreatywność, praca z ludźmi i dla ludzi to idea, która przyświeca i przyświecała twórcom Centrum Inspiracje od samego początku. Założeniem było stworzenie miejsca o wyjątkowym charakterze, które będzie się samo definiować. Miejsca, które zainspiruje do działania, wyzwoli efektywne myślenie, pomoże odnieść sukces i zachęci do dalszej przemiany i rozwoju. To, co miało nas wyróżniać, to unikatowy styl i różnorodność. To miała być taka sala do wynajęcia Warszawa, aby każdy gość mógł się dobrze w niej  czuć. Do Waszej dyspozycji oddajemy siedem takich sal, odmiennie zaaranżowanych i wykreowanych dla wszelkich szkoleniowych potrzeb.

Kolory stymulacją i nośnikiem informacji

Zabieg ten udało się osiągnąć poprzez grę kolorów. Wychodząc z założenia, iż barwa jest nośnikiem informacji, a kolorowe elementy lepiej przykuwają uwagę uczestników szkolenia, w każdej z naszych sal zastosowaliśmy inną gamę barw. Nic bowiem nie działa na wyobraźnię tak, jak kolory. To one wywołują w nas emocje, a im bardziej intensywne, tym większy mają wpływ na nasz nastrój. W Centrum Inspiracje sale dopasowujemy do rodzaju szkolenia i dlatego możemy je klasyfikować poprzez pryzmat wykorzystanych do aranżacji kolorów. Wygląda to następująco:

Sala Metro

  • Sala Metro – kolor czerwony oznacza pasję i energię. Pobudza, wzmacnia siłę woli, działa bardzo pozytywnie na nas. Może nawet podnieść ciśnienie krwi i przyspieszyć akcje serca i oddychania.

Taka jest właśnie Sala Metro idealna na dynamiczne spotkania biznesowe, gdzie trzeba podjąć szybkie decyzje lub prowadzić twarde negocjacje. Intensywny i dynamiczny kolor czerwony wyzwala w nas wolę walki i rywalizacji, a co za tym idzie pomaga w osiągnięciu założonego celu.

Sala City

  • Sala City – kolor żółty działa rozjaśniająco, ocieplająco i rozgrzewająco. Rozładowuje napięcia, stymuluje umysł, pobudza energię i wywołuje ogólne poczucie radości. Jest to bardzo dynamiczna barwa, zachęcająca do działania.

–  kolor niebieski oznacza inteligencję, pewność, profesjonalizm i zaufanie. Niebieski jest barwą informacyjną, która daje odczucie orzeźwienia i lekkości, a jego jaśniejszy odcień, czyli błękit stymuluje pracę mózgu, a obniża aktywność ciała.

Aranżacja Sali City to połączenie tych dwóch kolorów, co daje niezwykły efekt zarówno estetyczny, jak i szkoleniowy. Jest to idealne pomieszczenie na szkolenia, gdzie czasem trzeba zrobić „burzę mózgów” i tu motorem napędowym będzie kolor żółty, z kolei kolor niebieski będzie elementem wyciszającym atmosferę po tej burzy. Jest to sala świetnie wpisująca się w charakter warsztatów stricte rozwojowych, gdzie z jednej strony musimy intensywnie pracować nad sobą, czyli znów stymulatorem będzie barwa żółta, żeby po chwili się wyciszyć i zastanowić nad sobą i w tym pomoże nam odcień niebieski.

Sala Kanapowa

  • Sala Kanapowa – kolor zielony to harmonia, zdrowie, poczucie bezpieczeństwa. Odcienie zieleni mają działanie uspokajające i wyciszające, wręcz łagodzące, a blady odcień zieleni zmniejsza wysiłek wzroku.

Kolor zielony to motyw przewodni Sali Kanapowej, która w Centrum Inspiracje pełni właśnie rolę azylu, spokoju, harmonii i komfortu, gdzie uczestnicy szkolenia mogą osiągnąć pełen relaks i spokój wewnętrzny. Nasi goście mówią, że mają wręcz poczucie obcowania z naturą, co może dawać zaskakujące i niewiarygodnie wysokie efekty pracy. Szczególnie przy okazji warsztatów rozwojowych, wymagających od uczestników ogromnego skupienia, jak i odseparowania się od  otaczającej rzeczywistości.

Sala Ceglana

  • Sala Ceglana – różnokolorowa. Połączenie wielu kolorów daje niesamowite efekty pracy i w tej sali może się właściwie odbyć każdy rodzaj szkolenia. Użyto tutaj kolorowych dodatków, które mają wywołać, jak najwięcej skrajnych emocji. Agresywny i pobudzający czerwony ma pobudzić kreatywność, niebieski ma wywołać inteligentne myślenie, żółty ma energetyzować, a zielony pomóc w wyciszeniu i osiągnięciu harmonii. Bazą, natomiast do tej gry kolorów są dwa główne, które mają dać poczucie bezpieczeństwa, a nawet dojrzałości intelektualnej i za to odpowiedzialny jest kolor szary oraz kolor biały, który symbolizuje czystość, radość i prostotę. Taka kompozycja barw jest świetnym stymulatorem dla owocnych  przedsięwzięć szkoleniowych.

Sala Coachingowa

  • Sala Coachingowa – kolor pomarańczowy to radość, determinacja, a nawet fascynacja. Jasne odcienie działają pobudzająco, ciemne natomiast zwiększają apetyt i czynią człowieka niestrudzonym.

Pomarańczowe dodatki zastosowane w tym pomieszczeniu, mają na celu obudzić w uczestnikach „głód wiedzy”, chęć do pracy i zadowolenie z jej efektów, jak i samego procesu twórczego. Często bardzo długiego, niezwykle wymagającego i wyczerpującego, który jest nieodzownym elementem szkoleń coachingowych.

 

Kolory w Centrum Inspiracje stanowią nieodzowny element, który wręcz charakteryzuje naszą politykę marketingowo-sprzedażową. My ubieramy nasze sale w markę, jaką jest Centrum Inspiracje. Nawet w kolorystyce naszego logo ukryte jest nasze przesłanie. Połączenie pomarańczowych odcieni z żywym żółtym kolorem należy odczytywać, iż jesteśmy miejscem radosnym, fascynującym, dostarczającym determinacji i wytrwałości w dążeniu do obranych celów.

Nasze wnętrza stymulują umysł, wywołują poczucie radości, ciepła, ale i totalnego zrelaksowania, co ułatwia nawiązywanie kontaktów, zachęca do działania i pobudza energię życiową. idealna sala do wynajęcia Warszawa czeka na Was w Centrum Inspiracje.

Rate this post
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.