Dobre miejsce to udane szkolenie

Dlaczego warto wybrać nasze sale szkoleniowe?

Organizacja szkolenia, konferencja biznesowa czy spotkanie z ważnymi kontrahentami – każde to wydarzenie, aby mogło odbyć się w przyjemnej atmosferze, wymaga odpowiedniej przestrzeni. Nasz ośrodek szkoleniowy w Warszawie zapewnia w tej kwestii kompleksową pomoc.

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów kilka różnych sal wyróżniających się interesującą aranżacją, która sprzyja kreatywnej pracy. Sale szkoleniowe są w pełni wyposażone w ekrany ścienne, flipcharty, projektory multimedialne oraz nagłośnienie. Ponadto na terenie całego centrum szkoleniowego można korzystać z bezpłatnego internetu Wi-Fi.

Oprócz profesjonalnie przygotowanych sal szkoleniowych oferujemy naszym Klientom bogatą ofertę cateringową. Rano serwujemy  wypiekane na miejscu gorące francuskie rogaliki z dżemami, miodem lub serkiem. Poza tym oferujemy przerwę fit, kiedy to podajemy owoce oraz świeże warzywa z  zestawem past jajecznych i hummusu obok chrupiącego pieczywa. Proponujemy również obiad podawany w naszej przestronnej i klimatycznej jadalni, a po obiedzie domowe ciasto w oranżerii. Przez cały dzień do Państwa dyspozycji jest świeżo parzona kawa i herbata.

Indywidualnie dopasowujemy ofertę specjalnie do zapotrzebowania naszych Klientów. Doradzimy, jaka sala będzie najbardziej odpowiednia. Pomożemy w doborze dodatkowego wyposażenia odpowiadającego charakterowi wydarzenia biznesowego. Jesteśmy przez cały czas do Państwa dyspozycji.

Równocześnie gwarantujemy bardzo zachęcające ceny. Dojazd do centrum inspiracje jest również atutem. Nasze sale szkoleniowe mieszczą  się w Wilanowie, z dobrym połączeniem zarówno samochodem, jak i autobusem. Parking do 20 samochodów zawarty jest w cenie.

Zapraszamy serdecznie do wyboru sal szkoleniowych właśnie u nas!

Rate this post
Share: